اخبار

 

گزارش تصويري از حضور شرکتهاي ايراني در نمايشگاه گلفود امارات

به گزارش فودنا، ???? شرکت کننده و غرفه دار در قالب ??? پاويون ملي در فضاي ?????? مترمربع فضاي نمايشگاهي از تاريخ 2 الي 6 اسفند ميزبان ????? بازديدکنندگان و خريداران بين المللي از ??? کشور جهان هست که در اين بين 50 برند ايراني در قالب پاويون ايران واقع در سالن 9 در نمايشگاه Gulfood2016 حضوري فعال دارند.

به گزارش پايگاه خبري صنايع غذايي ايران، پاويون ايران در سالن ? و با طراحي منحصر به فرد خود، همراه با تصاويري از طبيعت کشور زيبايمان ايران، برپا شده است و بزرگترين برندهاي شناخته شده صنايع غذايي ايراني گروه کالايي متنوعي اعم از پسته و خشکبار، زعفران، خرما، آب معدني، آبميوه طبيعي، سرکه و آبليمو و شوريجات، کيک و کلوچه، لواشک و ترشيجات، چيپس و اسنک، پشمک، شيريني جات و شکلات، ماکاروني، لبنيات و بستني و غذاهاي فوري را ارائه مي نمايد.

 

به گزارش شبکه خبري صنايع غذايي ايران، بيست و يکمين دوره برگزاري نمايشگاه گلفود در حالي افتتاح شد که بيش از ?? برند برتر شرکت ايراني در قالب پاويون ايران، حضور قدرتمند و يکپارچه اي را در اين رويداد تجربه مي کنند و تنوعي از محصولات طبيعي، ارگانيک، سالم، حلال و با کيفيت ايراني را به بازديد کنندگان و خريداراني از ??? کشور عرضه مي نمايند.Views: 1395

کل بازدید 764232

All Rights Reserved - Designed by : ModernDesign.ir 2016